O   N A S

Centrum Edukacyjno – Dydaktyczne „OMEGA” w Gdańsku to placówka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkół, kursów, szkoleń w różnych dziedzinach i kategoriach wiekowych, która powstała z  myślą o osobach nastawionych na swój rozwój osobisty oraz zawodowy.
Jesteśmy ośrodkiem wpisanym do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numer 2.22/00036/2016 oraz w ewidencji placówek niepublicznych Urzędu Miejskiego w Gdańsku. Nasze szkoły są szkołami niepublicznymi o uprawnieniach szkół publicznych, co potwierdzają zaświadczenia uzyskane z Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które chciałyby zyskać nowe kompetencje zawodowe, rozwijać nowe umiejętności oraz uzupełnić zdobytą wcześniej wiedzę.
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, w kameralnych grupach, w dobrze wyposażonych salach dydaktycznych oraz w miłej i przyjaznej atmosferze. Indywidualne podejście do słuchacza szkoły lub kursu wyróżnia nas na tle innych placówek szkoleniowych.  Nasza bogata, urozmaicona i dostosowana do potrzeb rynku oferta edukacyjna sprawia, że każdy znajdzie dostosowaną do swoich potrzeb, zainteresować i predyspozycji specjalizację.

Nasze zalety to:
·         wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej
·         wykwalifikowana kadra dydaktyczna
·         dobrze wyposażone sale dydaktyczne
·         BEZPŁATNE szkoły
·         konkurencyjne ceny kursów oraz szkoleń
·         zadowolenie Słuchaczy

Korzyści bycia naszym Słuchaczem:
·         zniżki na wszystkie nasze kursy i szkolenia
·         zniżki na usługi firm, z którymi współpracujemy
·         bezpłatna pomoc w znalezieniu pracy za pośrednictwem naszej agencji zatrudnienia

W roku 2016 uzyskaliśmy również certyfikat na prowadzenie agencji zatrudnienia wpisaną w Rejestrze Agencji Zatrudnienia KRAZ pod numerem 14127, dzięki czemu staramy się pomóc osobom kończącym  nasze szkoły oraz kursy znaleźć zatrudnienia.