STYLIZACJA PAZNOKCIE METODĄ ŻELOWĄ I HYBRYDOWĄ

Kurs skierowany jest do osób zainteresowanych urodą i stylizacją paznokci metodą żelową oraz hybrydową. Panie, jak również Panowie mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wykonywania profesjonalnego manicure oraz zdobienia paznokci.

Szkolenie przeznaczone jest nie tylko dla osób, które na co dzień pracują w salonach kosmetycznych, ale również dla osób początkujących, które nie mają żadnego wcześniejszego przygotowania.

Celem kursu jest dostarczenie przede wszystkim wiedzy praktycznej z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową.

Szkolenie obejmuje 30 godzin dydaktycznych.

• • stacjonarnym w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku
  • • wieczorowym w godzinach 17:00 - 21:00 od poniedziałku do piątku
  • • zaocznym w godzinach 9:00 - 17:00 w sobotę i niedzielę
Szkolenie prowadzimy w kameralnych grupach 4 -10 osobowych.

Istnieje możliwość realizacji kursu indywidualnie.

Zainteresowane osoby, będą miały możliwość poszerzenia doświadczenia w jednym z trójmiejskich salonów kosmetycznych.

1) Kartę zgłoszenia na kurs/szkolenie.

1. BHP w gabinecie kosmetycznym
2. Anatomia paznokcia, choroby, schorzenia, przeciwwskazania, itp.
3. Preparaty i urządzenia do wykonywania stylizacji paznokci metodą żelową i hybrydową
4. Techniki wykonywania stylizacji paznokci: żel na tipsie, żel na formie, hybryda HARD - budowanie i rekonstrukcja
5. Podstawy zdobień paznokci
6. Kształty paznokci sztucznych